98%

Feltételek

Általános szerződési feltételek

Home Pond s.r.o.

székhely: Mlýnská 326/13, 602 00 Brno, Cseh Köztársaság

Cégjegyzékszám: 05488923

Bejegyezve a Brnói Kerületi Bíróság által vezetett cégjegyzékbe, C szekció, 95664-es betét

az online boltban történő árusítás feltételeihez, amely elérhető a következő internetes címen:www.homepond.cz

  1. Bevezető rendelkezések
  2. Felhasználói fiók
  3. Adásvételi szerződés megkötése
  4. Az áru ára és fizetési feltételek
  5. Az adásvételi szerződéstől való elállás
  6. Az áru szállítása és kézbesítése
  7. Hibás teljesítésből eredő jogok
  8. A szerződő felek egyéb jogai és kötelezettségei
  9. Személyes adatok védelme és kereskedelmi közlemények küldése
  10. Kereskedelmi közlemények küldése és cookie-k tárolása
  11. Kézbesítés
  12. Záró rendelkezések

 

1. Bevezető rendelkezések 

1.1. A jelen Általános Szerződési Feltételek (a továbbiakban: „ÁSZF”) a Home pond s.r.o. társaság, székhelye: Mlýnská 326/13, 602 00 Brno, Cseh Köztársaság, cégjegyzékszám:  05488923, bejegyezve a Brnói Regionális Bíróság cégjegyzékének C szakaszában, 95664-es betét (a továbbiakban: „eladó”) szabályozzák az eladó és más természetes vagy jogi személy (a továbbiakban „vevő”) között létrejövő jogokat és kötelezettségeket, amelyek adásvételi szerződés (a továbbiakban „adásvételi szerződés”) alapján vagy azzal összefüggésben keletkeznek, amelyet az eladó internetes áruházán keresztül kötnek. Az internetes áruházat az eladó a www.homepond.cz címen üzemelteti (a továbbiakban „weboldal”), a weboldal felületén keresztül (a továbbiakban „webáruház felülete”).

1.2. Az ÁSZF nem vonatkozik olyan esetekre, amikor az a személy, aki árut kíván vásárolni az eladótól, jogi személy, vagy olyan személy, aki az áru megrendelésekor üzleti tevékenysége keretében vagy önálló szakmai tevékenysége keretében jár el.

1.3. Az ÁSZF-től eltérő rendelkezések az adásvételi szerződésben állapíthatók meg. Az adásvételi szerződésben szereplő eltérő rendelkezések elsőbbséget élveznek az ÁSZF rendelkezéseivel szemben.

1.4. Az ÁSZF rendelkezései az adásvételi szerződés elválaszthatatlan részét képezik. Az adásvételi szerződés és az ÁSZF magyar nyelven készülnek. Az adásvételi szerződés magyar nyelven köthető meg.

1.5. Az eladó jogosult az ÁSZF szövegét módosítani vagy kiegészíteni. E rendelkezés nem érinti az előző ÁSZF hatálya alatt keletkezett jogokat és kötelezettségeket.

^ Fel

2. Felhasználói fiók

2.1. A vevő a weboldalon történt regisztráció alapján hozzáférhet saját felhasználói fiókjához. A felhasználói fiókból a vevő árut rendelhet meg (a továbbiakban „felhasználói fiók”). Ha a webáruház felülete lehetővé teszi, a vevő regisztráció nélkül is rendelhet árut közvetlenül a webáruház felületéről.

2.2. A vevő a weboldalon történő regisztráció és az áru megrendelése során köteles pontos és valós adatokat megadni. A vevő köteles a felhasználói fiókjában szereplő adatokat változás esetén frissíteni. A vevő által a felhasználói fiókban és az áru megrendelésekor megadott adatokat az eladó helyesnek tekinti.

2.3. A felhasználói fiókhoz való hozzáférés felhasználónévvel és jelszóval van biztosítva. A vevő köteles titokban tartani a felhasználói fiókjához szükséges hozzáférési információkat.

2.4. A vevő nem jogosult harmadik személyek számára lehetővé tenni a felhasználói fiók használatát.

2.5. Az eladó törölheti a felhasználói fiókot, különösen abban az esetben, ha a vevő több mint 12 hónapig nem használja, vagy ha a vevő megszegi az adásvételi szerződésből (beleértve az ÁSZF-et) eredő kötelezettségeit.

2.6. A vevő tudomásul veszi, hogy a felhasználói fiók nem érhető el folyamatosan, különösen az eladó hardver- és szoftverkarbantartása miatt, illetve harmadik fél hardver- és szoftverkarbantartása esetén.

^ Fel

3. Adásvételi szerződés megkötése

3.1. A webáruház felületén található összes áru bemutatása tájékoztató jellegű, és az eladót nem terheli kötelezettség adásvételi szerződés megkötésére az adott áru vonatkozásában. A polgári törvénykönyv 1732. § (2) bekezdése nem alkalmazandó.

3.2. A webáruház felülete tartalmazza az árukra vonatkozó információkat, beleértve az egyes áruk árait, valamint az áru visszaszállításának költségeit is, amennyiben az áru jellegéből adódóan nem küldhető vissza szokásos postai úton. Az áruk árai tartalmazzák az általános forgalmi adót (ÁFA) és minden kapcsolódó díjat. Az áruk árai addig érvényesek, amíg azok a webáruház felületén megjelennek. Ez a rendelkezés nem korlátozza az eladó azon lehetőségét, hogy egyedi feltételek alapján kössön adásvételi szerződést.

3.3. A webáruház felülete tartalmazza a csomagolási és szállítási költségekkel kapcsolatos információkat is. A csomagolási és szállítási költségekre vonatkozó, a webáruház felületén feltüntetett információk kizárólag akkor érvényesek, ha az áru Magyarország területén belül kerül kézbesítésre.

3.4. Az áru megrendeléséhez a vevő kitölti a webáruház felületén található megrendelő űrlapot. A megrendelő űrlap különösen az alábbi információkat tartalmazza:

3.4.1. a megrendelt árura vonatkozó adatok (a megrendelt árut a vevő „behelyezi” a webáruház elektronikus kosarába),

3.4.2. az áru vételárának megfizetési módjára vonatkozó adatok, a megrendelt áru kézbesítésének módjára vonatkozó adatok, valamint

3.4.3. a szállítással kapcsolatos költségek adatai (a továbbiakban együttesen: „megrendelés”).

3.5. A megrendelés elküldése előtt a vevőnek lehetősége van ellenőrizni és módosítani a megrendelésben megadott adatokat, beleértve az adatbevitel során esetlegesen előforduló hibák feltárását és javítását. A vevő a megrendelést az „Megrendelés megerősítése” gombra kattintva küldi el az eladónak. Az eladó a megrendelésben megadott adatokat helyesnek tekinti. Az eladó a megrendelés kézhezvételét követően haladéktalanul visszaigazolja annak átvételét a vevő részére elektronikus levélben, a vevő által a felhasználói fiókban vagy a megrendelésben megadott e-mail-címre (a továbbiakban: „vevő e-mail címe”).

3.6. Az eladó jogosult a megrendelés jellege (pl. az áru mennyisége, a vételár nagysága, a szállítás várható költsége) alapján a vevőtől a megrendelés további megerősítését kérni (például írásban vagy telefonon).

3.7. Az eladó és a vevő közötti szerződéses jogviszony az eladó által küldött megrendelés elfogadásának (akceptálásának) a vevő részére történő kézbesítésével jön létre, amelyet az eladó elektronikus levélben küld meg a vevő e-mail címére.

3.8. A vevő beleegyezik a távolsági kommunikációs eszközök használatába az adásvételi szerződés megkötése során. A vevő által az adásvételi szerződés megkötésével összefüggésben a távolsági kommunikációs eszközök használatával kapcsolatban felmerülő költségeket (internethasználati díjak, telefonhívások költségei) a vevő saját maga viseli, és ezek a költségek nem haladják meg az alapdíjat.

^ Fel

4. Az áru ára és fizetési feltételek

4.1. Az adásvételi szerződés alapján a vevő az áru árát és az áru szállításával kapcsolatos esetleges költségeket az alábbi módokon fizetheti meg az eladónak:

  • készpénzben az eladó telephelyén, a következő címen: Mlýnská 326/13, 602 00 Brno;
  • készpénzben utánvéttel, a vevő által a megrendelésben meghatározott helyen;
  • készpénzmentesen banki átutalással az eladó Komerční banka által vezetett 115-3515290207 / 0100 számú bankszámlájára (a továbbiakban: „az eladó bankszámlája”);
  • készpénzmentesen ePlatba szolgáltatással vagy bankkártyával a fizetési kapun keresztül; ezeknek a szolgáltatásoknak az üzemeltetője a ComGate Payments a.s.

4.2. Az adásvételi árral együtt a vevő köteles az eladónak megfizetni az áru csomagolásával és szállításával kapcsolatos költségeket a megállapodott mértékben. Ha kifejezetten másként nem kerül feltüntetésre, az adásvételi ár magában foglalja az áru szállításával kapcsolatos költségeket is.

4.3. Az eladó nem követel a vevőtől előleget vagy más hasonló fizetést. Ez nem érinti az ÁSZF 4.6. cikkének azon rendelkezését, amely az áru árának előzetes megfizetésére vonatkozó kötelezettséget szabályozza.

4.4. Készpénzes fizetés vagy utánvétes fizetés esetén az adásvételi ár az áru átvételekor esedékes. Készpénzmentes fizetés esetén az adásvételi ár az adásvételi szerződés megkötésétől számított 14 napon belül esedékes.

4.5. Nem készpénzes fizetés esetén a vevő köteles a bankközi fizetési forgalomban az áru vételárát az átutalás kedvezményezettjének szóló megjegyzésben a rendelési szám feltüntetésével együtt megfizetni. Készpénzmentes fizetés esetén a vevő kötelezettsége az áru árának megfizetésére akkor teljesül, amikor az adott összeg jóváírásra kerül az eladó bankszámláján.

4.6. Az eladó jogosult, különösen abban az esetben, ha a vevő nem erősíti meg a megrendelést (3.6. cikk), a teljes adásvételi ár megfizetését követelni még az áru vevő részére történő elküldése előtt. A polgári törvénykönyv 2119. § (1) bekezdése nem alkalmazandó.

4.7. Az eladó által a vevőnek biztosított árkedvezmények nem kombinálhatók egymással.

4.8. Ha az üzleti gyakorlatban szokásos, vagy ha azt általánosan kötelező jogszabályok előírják, az eladó az adásvételi szerződés alapján teljesített fizetésekről adóügyi bizonylatot – számlát – állít ki a vevő részére. Az eladó az általános forgalmi adó (ÁFA) fizetője. Az eladó az adóügyi bizonylatot – számlát – az áru árának megfizetése után állítja ki, és elektronikus formában küldi meg a vevő elektronikus levelezési címére.

^ Fel

5. Az adásvételi szerződéstől való elállás

5.1. A vevő tudomásul veszi, hogy a polgári törvénykönyv 1837. §-ának rendelkezései értelmében többek között nem lehet elállni az adásvételi szerződéstől olyan áru szállítása esetén, amelyet a vevő kívánságai szerint módosítottak vagy kifejezetten számára készítettek, az olyan áru szállítására irányuló szerződéstől, amely gyorsan romlandó, valamint olyan áruk esetén, amelyek kiszállításuk után visszavonhatatlanul összekeveredtek más árukkal, olyan áruk szállítására irányuló szerződéstől, amelyek zárt csomagolásban érkeztek, és a fogyasztó a csomagolást felbontotta, ami miatt higiéniai okokból azokat nem lehet visszaküldeni, valamint hang- vagy képfelvétel, illetve számítógépes program szállítása esetén, ha a termék eredeti csomagolása megsérült.

5.2. Ha nem áll fenn az 5.1. cikkben vagy más olyan esetben említett körülmény, amely az adásvételi szerződéstől való elállást kizárja, a vevő a polgári törvénykönyv 1829. § (1) bekezdése értelmében jogosult az adásvételi szerződéstől elállni, mégpedig az áru átvételétől számított tizennégy (14) napon belül, többféle áru vagy több rész szállítása esetén pedig az utolsó szállítmány átvételének napjától kezdve számított tizennégy (14) napon belül. Az adásvételi szerződéstől való elállást az előző mondatban megjelölt határidőn belül kell az eladóhoz eljuttatni. Az elálláshoz a vevő használhatja az eladó által biztosított mintanyomtatványt, amely az Általános Szerződési Feltételek mellékletét képezi.  Az elállás küldhető többek között az eladó telephelyének címére vagy az eladó elektronikus postacímére: info@homepond.cz.

5.3. Az 5.2. cikk alapján történő elállás esetén az adásvételi szerződés kezdetétől megszűnik. A terméket az eladónak tizennégy (14) napon belül vissza kell küldeni az elállás közlését követően. Amennyiben a vevő eláll az adásvételi szerződéstől, a termék visszaküldésével kapcsolatos költségeket a vevő viseli, akkor is, ha a terméket annak jellege miatt nem lehet szokásos postai úton visszaküldeni.

5.4. Az 5.2. cikk szerinti elállás esetén az eladó a vevőtől kapott pénzeszközöket tizennégy (14) napon belül visszatéríti, ugyanolyan módon, ahogyan azt az eladótól megkapta. Az eladó jogosult a vevő által biztosított teljesítést a termék visszaküldésekor visszatéríteni, vagy más módon, ha a vevő beleegyezik, és ez nem eredményez további költségeket a vevő számára. Ha a vevő eláll az adásvételi szerződéstől, az eladó nem köteles a kapott pénzeszközöket visszatéríteni, amíg a vevő nem küldi vissza az árut, vagy nem igazolja, hogy azt elküldte az eladónak.

5.5. Az eladó jogosult az áruban keletkezett károk megtérítésére vonatkozó igényét egyoldalúan beszámítani a vevő vételár-visszatérítés iránti igényével szemben.

5.6. Ha a polgári törvénykönyv 1829. § (1) bekezdése alapján a vevő jogosult az adásvételi szerződéstől elállni, az eladó is jogosult bármikor elállni az adásvételi szerződéstől, egészen addig, amíg a vevő át nem veszi az árut. Ebben az esetben az eladó késedelem nélkül visszatéríti a vevőnek a vételárat, mégpedig készpénzmentesen, a vevő által megadott számlára.

5.7. Ha az áruval együtt a vevő ajándékot is kapott, az ajándékozási szerződés az eladó és a vevő között felbontó feltétellel jött létre, amely szerint, ha a vevő eláll az adásvételi szerződéstől, az ajándékozási szerződés az ajándék tekintetében hatályát veszti, és a vevő köteles az ajándékot is visszaküldeni az eladónak az áruval együtt.

^ Fel

6. Az áru szállítása és kézbesítése

6.1. Abban az esetben, ha a szállítás módja a vevő különleges kérésére lett megállapítva, a vevő viseli az ezzel a szállítási móddal járó kockázatot és esetleges többletköltségeket.

6.2. Ha az eladó az adásvételi szerződés szerint köteles az árut a vevő által a rendelésben megjelölt helyre szállítani, a vevő köteles az árut az átvételkor átvenni.

6.3. Abban az esetben, ha a vevő miatt az árut ismételten kell kiszállítani, vagy más módon kell kézbesíteni, mint ahogyan az a rendelésben szerepelt, a vevő köteles megfizetni az ismételt kézbesítés, illetve a más módon történő kézbesítés költségeit.

6.4. Az áru fuvarozótól való átvételekor a vevő köteles ellenőrizni az áru csomagolásának sértetlenségét, és bármilyen hibát azonnal jelezni a fuvarozónak. Amennyiben a csomagoláson olyan sérülések láthatók, amelyek jogosulatlan hozzáférésre utalnak, a vevő megtagadhatja a küldemény átvételét a fuvarozótól.

6.5. Az áruk szállítására vonatkozó további jogokat és kötelezettségeket az eladó külön szállítási feltételei szabályozhatják, ha azokat az eladó kiadta.

 ^ Fel

7. Hibás teljesítésből eredő jogok

7.1. A szerződő felek hibás teljesítésből eredő jogaira és kötelezettségeire a vonatkozó általánosan kötelező érvényű jogszabályok irányadóak (különösen a polgári törvénykönyv 1914–1925. §-ai, 2099–2117. §-ai, valamint a 2161–2174. §-ai, továbbá az 1992. évi 634. törvény a fogyasztóvédelemről, annak módosított változataival együtt).

7.2. Az eladó szavatolja a vevőnek, hogy az áru az átvételkor hibátlan. Az eladó különösen szavatolja a vevőnek, hogy az áru átvételekor:

7.2.1. az áru rendelkezik a felek által megállapított tulajdonságokkal, és ha nincs megállapodás, az áru rendelkezik azokkal a tulajdonságokkal, amelyeket az eladó vagy a gyártó leírt, illetve amelyeket a vevő az áru jellege és a reklámok alapján elvárhatott,

7.2.2. az áru alkalmas arra a célra, amelyet az eladó az áru felhasználására megjelölt, vagy amelyre az adott típusú áru általában használatos,

7.2.3. az áru minősége vagy kivitele megfelel a megállapodott mintának vagy előképnek, ha a minőséget vagy a kivitelezést a minta vagy az előkép alapján határozták meg,

7.2.4. az áru megfelelő mennyiségben, méretben vagy tömegben van, és

7.2.5. az áru megfelel a jogszabályi előírásoknak.

7.3. A 7.2. cikkben foglalt rendelkezések nem alkalmazandók az olyan árukra, amelyeket alacsonyabb áron értékesítettek a hibájuk miatt, amelyre az alacsonyabb ár vonatkozott, az áru rendes használatából eredő kopásra, a használt árura, amely a használatának vagy kopásának mértékével egyezik meg, illetve ha ez az áru természetéből fakad.

7.4. Ha a hiba az átvételt követő hat hónapon belül jelentkezik, vélelmezni kell, hogy az áru már az átvételkor hibás volt. A vevő jogosult a fogyasztási cikk hibája miatt hibás teljesítésből eredő jogait érvényesíteni az átvételtől számított huszonnégy hónapon belül.

7.5. A hibás teljesítésből eredő jogokat a vevő az eladónál érvényesíti annak telephelyén, ahol a reklamációt az eladott áru jellege alapján elfogadják, illetve esetlegesen az eladó székhelyén vagy üzleti telephelyén.

7.6. A gyártó, illetve az eladó nem felelős az áruk nem megfelelő használatából vagy az alkalmazási eljárás be nem tartásából eredő károkért.

^ Fel

8. A szerződő felek egyéb jogai és kötelezettségei

8.1. A vevő az áru teljes vételárának megfizetésével szerez tulajdonjogot az áruhoz.

8.2. Az eladót nem kötik a vevővel szemben semmilyen magatartási kódexek a polgári törvénykönyv 1826. § (1) bekezdésének e) pontja értelmében.

8.3.  A vásárlási szerződésből eredő fogyasztói viták bíróságon kívüli rendezésére a Cseh Kereskedelmi Felügyelet (Česká obchodní inspekce) jogosult, székhelye: Štěpánská 567/15, 120 00 Prága 2, Cseh Köztársaság, cégjegyzékszám: 000 20 869, internetes cím: http://www.coi.cz.

8.4. Az eladó az áruk értékesítésére vállalkozói engedély alapján jogosult. A vállalkozói ellenőrzést az illetékes vállalkozói hivatal végzi hatáskörének megfelelően. A személyes adatok védelme területén a felügyeletet a Személyes Adatok Védelméért Felelős Hivatal (Úřad pro ochranu osobních údajů) látja el. A Cseh Kereskedelmi Felügyelet többek között a fogyasztóvédelemről szóló 1992. évi 634. törvény módosított változatának betartását is ellenőrzi a meghatározott keretek között.

8.5. A vevő elfogadja az körülmények változásából eredő kockázatot a Polgári Törvénykönyv 1765. § (2) bekezdése értelmében.

^ Fel

9. Személyes adatok védelme és kereskedelmi közlemények küldése

9.1. A természetes személy vevő személyes adatainak védelme a 2000. évi 101. törvény, a személyes adatok védelméről szóló törvény módosított változata alapján biztosított.

9.2. A vevő hozzájárul a következő személyes adatainak feldolgozásához: név és vezetéknév, lakcím, azonosítószám, adóazonosító jel, e-mail cím, telefonszám (együttesen „személyes adatok”).

9.3. A vevő hozzájárul ahhoz, hogy személyes adatait az eladó feldolgozza a vásárlási szerződésből eredő jogok és kötelezettségek teljesítése, valamint a felhasználói fiók kezelése céljából. Amennyiben a vevő nem választ más lehetőséget, hozzájárul ahhoz is, hogy személyes adatait az eladó információk és kereskedelmi közlemények küldése céljából feldolgozza. Az ebben a cikkben meghatározott teljes körű személyes adatfeldolgozási hozzájárulás nem feltétele a vásárlási szerződés megkötésének.

9.4. A vevő tudomásul veszi, hogy köteles személyes adatait (a regisztráció során, a felhasználói fiókjában, illetve a webáruház felületén tett rendeléskor) helyesen és valósághűen megadni, valamint köteles indokolatlan késedelem nélkül értesíteni az eladót a személyes adataiban bekövetkezett változásokról.

9.5. Az eladó felhatalmazhat egy harmadik felet, hogy adatfeldolgozóként kezelje a vevő személyes adatait. A személyes adatokat az eladó a vevő előzetes beleegyezése nélkül harmadik személynek nem adja át, kivéve az áruszállítást végző személyeket.

9.6. A személyes adatok feldolgozása határozatlan ideig történik. A személyes adatok feldolgozása elektronikus formában automatizált módon, vagy nyomtatott formában nem automatizált módon történik.

9.7. A vevő megerősíti, hogy az általa megadott személyes adatok pontosak, és hogy tájékoztatást kapott arról, hogy a személyes adatok megadása önkéntes.

9.8. Amennyiben a vevő úgy véli, hogy az eladó vagy az adatfeldolgozó (lásd 9.5. cikk) az ő személyes adatait olyan módon kezeli, amely ellentétes a vevő magánéletének és személyes adatainak védelmével vagy a jogszabályokkal, különösen akkor, ha a személyes adatok pontatlanok a feldolgozás célját illetően, a vevő:

9.8.1. kérheti az eladótól vagy az adatfeldolgozótól magyarázatot,

9.8.2. kérheti az eladótól vagy az adatfeldolgozótól a jogellenes állapot megszüntetését.

9.9. Ha a vevő információt kér a személyes adatainak kezeléséről, az eladó köteles az információt a vevő rendelkezésére bocsátani. Az eladó jogosult az információk nyújtásáért olyan ésszerű díjat felszámítani, amely nem haladja meg az információk nyújtásával kapcsolatosan szükséges költségeket.

^ Fel

10. Kereskedelmi közlemények küldése és cookie-k tárolása

10.1. A vevő hozzájárul ahhoz, hogy az eladó az áruval, szolgáltatásokkal vagy vállalkozással kapcsolatos információkat az ő elektronikus címére küldje, továbbá hozzájárul ahhoz, hogy az eladó kereskedelmi közleményeket küldjön az ő elektronikus címére.

10.2. A vevő hozzájárul a sütik (cookies) számítógépén történő tárolásához. Amennyiben a weboldalon történő vásárlás és az eladó vásárlási szerződésből eredő kötelezettségeinek teljesítése lehetséges sütik tárolása nélkül, a vevő bármikor visszavonhatja az előző mondat szerinti hozzájárulást.

^ Fel

11. Kézbesítés

11.1. A vevő részére az ő elektronikus címére történhet kézbesítés.

^ Fel

12. Záró rendelkezések

12.1. Ha a szerződésen alapuló kapcsolat nemzetközi elemet tartalmaz, akkor a felek megállapodnak abban, hogy a kapcsolat a Cseh Köztársaság jogrendje szerint alakul. A lehetséges viták rendezésére a cseh bíróságok illetékesek. Az előző mondatban meghatározott jog és bírósági illetékesség megválasztása nem fosztja meg a fogyasztót attól a védelemtől, amelyet az ő jogrendjének olyan rendelkezései biztosítanak, amelyek szerződéssel nem téríthetők el, és amelyek a jog vagy bírósági illetékesség megválasztásának hiányában egyébként az Európai Parlament és Tanács 2008. június 17-i, a szerződéses kötelmi viszonyokra alkalmazandó jogról szóló 593/2008/EK rendeletének (Róma I) 6. cikk (1) bekezdése értelmében alkalmazandók lennének. Az ENSZ nemzetközi árukereskedelmi szerződésekről szóló egyezménye (Bécsi Egyezmény) nem alkalmazandó.

12.2. Amennyiben az üzleti feltételek valamely rendelkezése érvénytelen vagy hatálytalan, vagy azzá válik, az érvénytelen rendelkezés helyébe egy olyan rendelkezés lép, amelynek értelme a lehető legközelebb áll az érvénytelen rendelkezéshez. Az egyes rendelkezések érvénytelensége vagy hatálytalansága nem érinti a többi rendelkezés érvényességét.

12.3. A vásárlási szerződés, beleértve az üzleti feltételeket is, az eladó által elektronikus formában archiválva van, és az nem hozzáférhető.

12.4. A szerződési feltételek mellékletét képezi az elállási nyilatkozat mintája.

12.5. Az eladó kapcsolattartási adatai: kézbesítési cím: Mlýnská 326/13, 602 00 Brno, Cseh Köztársaság, elektronikus levélcím: info@homepond.cz, telefonszám: +420 777 652 631 vagy +420 733 428 324.


 

Brno, 2017.3.6.

A Home Pond s.r.o. ügyvezető igazgatója